Menü

Ağva Çekici Fiyatları

  • Eklenme Tarihi :  03-09-2018

Nexa Makina Ağva bölgesinde yolda kalmış, arıza yapmış veya kaza durumlarında 7/24 günün her saati çekici hizmeti sunmaktadır.

Nexa Makina hizmet olarak; Oto çekici, Forklift Taşıma, İş Makinesi Taşıma, Tekne ve Yat taşımanın yanı sıra ağır vasıtaları taşıma hizmetide sağlamaktadır.

Taşıma hizmetlerimiz yukarıda saydıklarımızla sınırlı değildir. Diğer Taşıma ve Ağva Çekici Fiyatları için lütfen iletişime geçin.

Ücretsiz Ağva Çekici Fiyat teklifimiz için lütfen 0545 353 13 13 nolu telefondan iletişime geçin.

Çevreye veya yola atılan çivi, kesici maddeler ve benzeri cisimlerin yanı sıra çoğalan araç sayısıyla beraber trafik yoğunluğundan dolayı araçlarımızın arızalanmasını gayet normal karşılar olduk.
Ağva Çekici Fiyatlarını öğrenebileceğiniz işletmemiz Şile'nin her bölgesinde Oto Çekici, Oto Kurtarma ve Oto Yol Yardım hizmeti vermektedir.

Ağva Çekici Fiyatlarının standart olmayışının sebebi çekici fiyatı hesaplanırken; çekicinin yanınıza geleceği mesafe, aracınızın çekileceği yer, aracınızın ağırlığı, köprü ücreti, otoban ücreti, aracınızın yürür ya da kazalı olması gibi birçok durum fiyatı etkilemektedir.

Uygun Fiyat Garantisi ile 7/24 Ağva Çekici Fiyatı öğrenmek için 0545 353 13 13 nolu numaramızdan müşteri temsilcimizle görüşebilir ve bir kaç dakika içerisinde, Ağva Çekici Hizmeti için net fiyat bilgisi alabilirsiniz
Yorumlar : 0
Toplam Puanlar : 0
Ortalam Puan : 0