Menü

Şile Çekici Fiyatları

  • Eklenme Tarihi :  01-09-2018

Nexa Makina Şile'nin bölgelerinde yolda kalmış, arıza yapmış veya kaza durumlarında 7/24 günün her saati çekici hizmeti sunmaktadır.

Nexa Makina hizmet olarak; Oto çekici, Forklift Taşıma, İş Makinesi Taşıma, Tekne ve Yat taşımanın yanı sıra ağır vasıtaları taşıma hizmetide sağlamaktadır.

Taşıma hizmetlerimiz yukarıda saydıklarımızla sınırlı değildir. Diğer Taşıma ve Şile Çekici Fiyatları için lütfen iletişime geçin.

Ücretsiz Şile Çekici Fiyat teklifimiz için lütfen 0545 353 13 13 nolu telefondan iletişime geçin.

Çevreye veya yola atılan çivi, kesici maddeler ve benzeri cisimlerin yanı sıra çoğalan araç sayısıyla beraber trafik yoğunluğundan dolayı araçlarımızın arızalanmasını gayet normal karşılar olduk.
Şile Çekici Fiyatlarını öğrenebileceğiniz işletmemiz Şile'nin her bölgesinde Oto Çekici, Oto Kurtarma ve Oto Yol Yardım hizmeti vermektedir.

Şile Çekici Fiyatlarının standart olmayışının sebebi çekici fiyatı hesaplanırken; çekicinin yanınıza geleceği mesafe, aracınızın çekileceği yer, aracınızın ağırlığı, köprü ücreti, otoban ücreti, aracınızın yürür ya da kazalı olması gibi birçok durum fiyatı etkilemektedir.

Uygun Fiyat Garantisi ile 7/24 Şile Çekici Fiyatı öğrenmek için 0545 353 13 13 nolu numaramızdan müşteri temsilcimizle görüşebilir ve bir kaç dakika içerisinde, Şile Çekici Hizmeti için net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Çekici Hizmetlerinde İndirim

İnternet'e özel fiyat avantajlarımızla Oto Kurtarma, Oto Çekici, Oto Taşıma ve Çekici hizmetlerimizde %10 ile %15 arası İndirim fırsatları. Detaylı bilgi veya size en yakın çekici numarası için lütfen 0545 353 13 13 nolu çağrı merkezimizi arayınız.Yorumlar : 0
Toplam Puanlar : 0
Ortalam Puan : 0