Menü

Çekici Hizmeti

  • Eklenme Tarihi :  30-11--0001

ACİL ÇEKİCİ ÇAĞIRMAK İÇİN 0545 353 13 13 NOLU NUMARAMIZI ARAYABİLİRSİNİZ


ÇEKİCİ HİZMETİ NASIL İŞLİYOR?


Yolda kaldığınızda, aracınız arıza yaptığında veyahut Çekici ihtiyacı duyduğunuzda en değerli zamanınızı harcatmadan en kısa sürede, Uygun Fiyat Garanisi ile profesyonel Çekici'lerimiz ile siz değerli sürücülerimize 7/24 Günün her Saati yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Çekici HizmetiYolda kalan araçlar, Arıza yapmış araçlar, Acil Yol Yardım veya Çekici Hizmeti ihtiyacı duyan sürücülerimiz; Aracınızın Güvenli bir noktaya çekilmesi için araç sürücüsünün bulunduğunuz noktaya en yakın çekici aracın nerede olduğunu öğrenmek için çekici numarası 0545 353 13 13 olan Koordinasyon Merkezimizi araması veya  Whatsapp hattımıza Konum Bildirimi yapması gerekli.

Konum Bildirimi yaptığınızda size en yakın noktadaki Çekici sürücüsü, Nexa Makina Kooardinasyon Merkezinden aldığı talimat doğrultusunda yolda kalan araca müdahale etmeye gider.

Alo Yol Yardım hattımızı sadece Çekici Hizmeti veya Yol Yardım Hizmeti gerektiğinde değil, diğer araç sorunlarınız veya sorularınız; Yağ Bakımı, Lastik Bakımı, Motor Filtre Bakımı gibi kafanıza takılan her türlü sorularınız için her daim 7/24 Acil Yol Yardım hattımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.


7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ


Nexa Makina bünyesinde bulundurduğu 8'i Çekici, 26’sı Vinç, 14'ü Mobil Vinç, 6'sı Forklift, 4'u Kazıcı-Yükleyici olmak üzere toplam 58 araçla 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekte.

Nexa Makina Şile genelinde kesintisiz 7/24 Çekici Hizmeti, Oto Çekici, Çekici Kurtarma ve Yol Yardım hizmeti vermektedir.

Çekici Hizmet noktalarımız; Ömerli, Alacalı, Ahmetli, Şile, Darlık, Kuma, İmrenli, Değirmençayırı, Kargalı, Ağva, Göçe, Teksen ve Tahtalı’da hizmet vermekteyiz.

Diğer Çekici ve Kurtarıcı hizmet bölgelerimiz için lütfen iletişime geçiniz.

Yolda kalan araçlar, Arıza yapmış araçlar, Acil Yol Yardım veya Çekici Hizmeti ihtiyacı duyan sürücülerimiz; Aracınızın Güvenli bir noktaya çekilmesi için araç sürücüsünün bulunduğunuz noktaya en yakın çekici aracın nerede olduğunu öğrenmek için çekici numaramız 0545 353 13 13 numaralı Koordinasyon Merkezimizi araması veya  Whatsapp hattımıza Konum Bildirimi yapması gerekli.

Oto Çekici HizmetiDiğer yandan; Çekici Hizmeti'nin en yoğun kullanıldığı dönemin, okulların kapandığı yaz&kış tatil dönemi olduğu, siz değerli sürücülerimize hatırlatmak isteriz.

Kış dönemi havanın soğuk olması veya yaz dönemi havanın çok sıçak olması, bakımdan kaynaklı aracınızda bir takım olumsuz problemler oluşturabilir. Lütfen kendi ve aile güvenliğiniz için Araç Bakım'larınızı aksatmayınız.

Son olarak;
Uzun Yola çıkmadan önce; kendiniz, çocuklarınız, aileniz ve diğer sürücülerin güvenliği için; Lütfen aracınızın Lastik kontrolünü, Motor Yağı kontrolünü, Fren Yağı kontrolünü ve Yol bakımını yaptırmadan yola çıkmayınız.

Unutmayın! "Araç değil, dikkatsizlik öldürür"

Çekici Hizmetlerinde İndirim Fırsatı

İnternet'e özel Oto Çekici, Kurtarıcı ve Çekici hizmetlerimizde %10 ile %15 arası İndirim fırsatları. Detaylı bilgi veya size en yakın çekici numarası için lütfen 0545 353 13 13 nolu çağrı merkezimizi arayınız.

Nexa Makina Şile Çekici, Kurtarma Hizmetleri.
Yorumlar : 0
Toplam Puanlar : 0
Ortalam Puan : 0