Menü

Oto Kurtarma

  • Eklenme Tarihi :  30-11--0001

OTO KURTARMA ÇAĞIRMAK İÇİN 0545 353 13 13 NOLU NUMARAMIZI ARAYABİLİRSİNİZ


OTO KURTARMA HİZMETİ


Nexa Makina kurulduğu günden bu yana uzman kadrosu ve son teknolojik Oto Kurtarma araç filosuyla Oto Kurtarma, Oto Kurtarıcı alanında hizmet vermektedir.

Oto KurtarıcıOto Kurtarma veya Kurtarıcı Hizmeti ihtiyacı duyan sürücüler; Aracınızın Güvenli bir noktaya çekilmesi için araç sürücüsünün 0545 353 13 13 numaralı Koordinasyon Merkezimizi araması veya  Whatsapp hattımıza Konum Bildirimi yapması gerekli.

Konum Bildirimi yaptığınızda size en yakın noktadaki Oto Kurtarıcı sürücüsü, Nexa Makina Kooardinasyon Merkezinden aldığı talimat doğrultusunda yolda kalan araca müdahale etmeye gider.

Oto Kurtarma hattımızı sadece Çekici Hizmeti veya Kurtarıcı Hizmeti gerektiğinde değil, diğer araç sorunlarınız veya sorularınız; Yağ Bakımı, Lastik Bakımı, Motor Filtre Bakımı gibi kafanıza takılan her türlü sorularınız için her daim 7/24 Acil Yol Yardım hattımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.


7/24 OTO KURTARMA HİZMETİ


Nexa Makina bünyesinde bulundurduğu 8'i Çekici, 26’sı Vinç, 14'ü Mobil Vinç, 6'sı Forklift, 4'u Kazıcı-Yükleyici olmak üzere toplam 58 araçla 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekte.

Bazı Oto Kurtarma çekici hizmet noktalarımız; Ömerli, Alacalı, Ahmetli, Şile, Darlık, Kuma, İmrenli, Değirmençayırı, Kargalı, Ağva, Göçe, Teksen ve Tahtalı’da hizmet vermekteyiz.

Diğer Kurtarma ve Çekici hizmet bölgelerimiz için lütfen iletişime geçiniz.


MÜŞTERİLERİMİZ OTO KURTARMA ve ÇEKİCİ HİZMETLERİMİZDEN MEMNUN


Geçtiğimiz yıl Şile bölgesi ve yakınlarında yaklaşık 1775 araç sahibi, Nexa Makina'yı tercih ederek Oto Kurtarma, Kurtarıcı hizmetlerimizden faydalanmıştır. Oto Çekici ve Kurtarıcı sağladığımız araçların 1537’si küçük, 238’inin de büyük araçlar olduğu tespit edilmiştir.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ...

Oto KurtarmaDiğer yandan; Oto Kuartma ve Kurtarıcı hizmetinin en yoğun kullanıldığı dönemin, okulların kapandığı yaz&kış tatil dönemi olduğu, siz değerli sürücülerimize hatırlatmak isteriz.

Kış dönemi havanın soğuk olması veya yaz dönemi havanın çok sıçak olması, bakımdan kaynaklı aracınızda bir takım olumsuz problemler oluşturabilir. Lütfen kendi ve aile güvenliğiniz için Araç Bakım'larınızı aksatmayınız.

Son olarak;
Uzun Yola çıkmadan önce; kendiniz, çocuklarınız, aileniz ve diğer sürücülerin güvenliği için; Lütfen aracınızın Lastik kontrolünü, Motor Yağı kontrolünü, Fren Yağı kontrolünü ve Yol bakımını yaptırmadan yola çıkmayınız.

Unutmayın! "Emniyet Kemeri Ayak Bağı Değil, Hayat Bağıdır"

Oto Kurtarma Hizmetimizde Büyük Kampanya

İnternet'e özel fiyat avantajlarımızla Oto Kurtarma, Oto Çekici hizmetlerimizde %10 ile %15 arası İndirim fırsatları. Detaylı bilgi veya size en yakın çekici numarası için lütfen 0545 353 13 13 nolu çağrı merkezimizi arayınız.

Nexa Makina Oto Kurtarma Hizmetleri.
Yorumlar : 0
Toplam Puanlar : 0
Ortalam Puan : 0