Menü

Yol Yardım

  • Eklenme Tarihi :  30-11--0001

ACİL YOL YARDIM HİZMETİ ALMAK İÇİN 0545 353 13 13 NOLU NUMARAMIZI ARAYABİLİRSİNİZ


YOL YARDIM HİZMETİ


Aracınızın hava ve yol şartlarından kaynaklı herhangi bir arıza veya yolda kalma durumlarınızda, 7/24 Şile bölgesi Otoyol Acil Yardım hizmetlerimiz ile, siz değerli sürücülerimize günün her saati Nexa Makina olarak Oto Acil Yol Yardım hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.

Yol Yardım HizmetleriAcil Yol Yardım ve Çekici Hizmeti ihtiyacı duyan sürücüler; Aracınızın Güvenli bir noktaya çekilmesi için araç sürücüsünün 0545 353 13 13 numaralı Koordinasyon Merkezimizi araması veya  Whatsapp hattımıza Konum Bildirimi yapması gerekli.

Konum Bildirimi yaptığınızda size en yakın noktadaki Yol Yardım Çekici sürücüsü, Nexa Makina Kooardinasyon Merkezinden aldığı talimat doğrultusunda yolda kalan araca müdahale etmeye gider.

Alo Otoyol Acil Yardım hattımızı sadece Çekici Hizmeti veya Kurtarıcı Hizmeti gerektiğinde değil, diğer araç sorunlarınız veya sorularınız; Yağ Bakımı, Lastik Bakımı, Motor Filtre Bakımı gibi kafanıza takılan her türlü sorularınız için her daim 7/24 Acil Yol Yardım hattımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.


7/24 ACİL YOL YARDIM HİZMETLERİ


Nexa Makina bünyesinde bulundurduğu 8'i Çekici, 26’sı Vinç, 14'ü Mobil Vinç, 6'sı Forklift, 4'u Kazıcı-Yükleyici olmak üzere toplam 58 araçla 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekte.

Nexa Makina Şile genelinde kesintisiz 7/24 Yol Yardım, Otoyol Acil Yardım,Oto Kurtarıcı ve Çekici hizmeti vermektedir.

Bazı hizmet bölgelerimiz; Ömerli, Alacalı, Ahmetli, Şile, Darlık, Kuma, İmrenli, Değirmençayırı, Kargalı, Ağva, Göçe, Teksen ve Tahtalı’da hizmet vermekteyiz.

Diğer hizmet bölgelerimiz için lütfen iletişime geçiniz.


MÜŞTERİLERİMİZ YOL YARDIM HİZMETLERİMİZDEN MEMNUN


Geçtiğimiz yıl Şile bölgesi ve yakınlarında yaklaşık 1775 araç sahibi, Nexa Makina'yı tercih ederek Yol Yardım Hizmetlerimizden faydalanmıştır. Yol Yardım Hizmeti sağladığımız araçların 1537’si küçük, 238’inin de büyük araçlar olduğu tespit edilmiştir.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ...

Otoyol Acil Yardım HizmetleriDiğer yandan; Yol Yardım ve Çekici Hizmeti'nin en yoğun kullanıldığı dönemin, okulların kapandığı yaz&kış tatil dönemi olduğu, siz değerli sürücülerimize hatırlatmak isteriz.

Kış dönemi havanın soğuk olması veya yaz dönemi havanın çok sıçak olması, bakımdan kaynaklı aracınızda bir takım olumsuz problemler oluşturabilir. Lütfen kendi ve aile güvenliğiniz için Araç Bakım'larınızı aksatmayınız.

Son olarak;
Uzun Yola çıkmadan önce; kendiniz, çocuklarınız, aileniz ve diğer sürücülerin güvenliği için; Lütfen aracınızın Lastik kontrolünü, Motor Yağı kontrolünü, Fren Yağı kontrolünü ve Yol bakımını yaptırmadan yola çıkmayınız.

Unutmayın! "Emniyet Kemeri, Sizi Hayata Bağlar"

Yol Yardım Hizmetinde İndirim Fırsatı

İnternet'e özel Kurtarma, Yol Yardım ve Çekici hizmetlerimizde %10 ile %15 arası İndirim fırsatları. Detaylı bilgi veya size en yakın çekici numarası için lütfen 0545 353 13 13 nolu çağrı merkezimizi arayınız.

Nexa Makina Oto Yol Yardım Hizmetleri.
Yorumlar : 1
Toplam Puanlar : 5
Ortalam Puan : 5

Aylin Bulca

Aylin Bulca

22-11-2018

Teşekkürler