MenüEkskavatör Nedir


Ekskavatör  toprak işlerinde (Taşıma, Kazıcı, Yükleyici) ve benzeri gibi alanlarda kullanılan bir iş makinesidir.

Ekskavatör Türleri  ise Şavul Ekskavatörler, Çekme Kepçe Ekskavatör ve Ters Kepçeli Ekskavatör gibi farklı alanlarda, koşullarda kullanılmak üzere üretilmiş bir çok çeşiti vardır.

Ekskavatör Kullanım Alanları


Ekskavatör İş Makineleri  küçük kanal açımından şantiye ocaklarında, kazıcı, yükleyici veya taşıma gibi anlarda en çok tercih edilen iş makinesi olarak hafriyat iş makineleri arasında en tepede yer almaktadır. Güçlü ve çevik olduklarından yükleme ve kaldırma işlemleri içinde kullanılırlar.

Diğer en çok tercih edilen Ekskavatör  iş makinesi zemin ve kazı durumuna göre Paletli Ekskavatör ya da Lastik Tekerlekli Ekskavatör olanlarıdır.

Ekskavazatör
Ekskavazatör İş Makinesi


Ekskavatör Kiralama


Ekskavatör Kiralama fiyatları  kiralanacak olan Ekskavatör türüne, paletli veya paletsiz olmasına, kullanılacak alan ve kullanım süresine bağlı olarak değişiklik göstereceğinden kiralama ücreti şu kadar demek yanlış ve aldatıcı olacaktır.

Daha detaylı bilgi ve Ekskavatör Kiralama Ücretleri için lütfen 0545 353 13 13 nolu çağrı merkezimizi arayınız.

Case Ekskavazatör
Ekskavazatör İş Makinası
Ekskavazatör İş Makinesi


Ekskavatör Kova Çeşitleri


Ağır Hizmet KovasıAğır Hizmet Kovası: Genel amaçlı kullanım alanları için üretilmiş olup resimde de görüldüğü üzere tüm tırnakları eşittir.

Aşınma Dirençli KepçeAşınma Dirençli Kepçe: Kum, çamur, çakıl gibi aşındırma özelliği yüksek ortamlarda kullanılmak için üretilmiş.

Dalıcı KepçeDalıcı Kepçe: Kil ve benzeri sıkışık malzemeleri taşımak veya kazmak için üretilmiştir.Ekskavatör Resimleri


Ekskavatör Resimleri
Ekskavatör Resimleri
Ekskavatör Resimleri
Ekskavatör Resimleri
Ekskavatör Resimleri
Ekskavatör Resimleri
Ekskavatör Resimleri
Ekskavatör Resimleri


Ekskavatör Hizmetlerinde İndirim Fırsatı

İnternet'e özel Ekskavatör Kiralama Hizmetlerinde %10 ile %15 arası İndirim fırsatını. Detaylı bilgi için lütfen 0545 353 13 13 nolu çağrı merkezimizi arayınız.
Yorumlar : 0
Toplam Puanlar : 0
Ortalam Puan : 0