Menü


Hakkımızda

Sektöründe 10 yıla yakın iş tecrübesi, Bir çok firmanın projesinde verdiği güvenden dolayı aktif rol almış olan Nexa İş Makinaları; İstanbul ve mücavir illerde hizmet vermeye devam etmektedir.

Müşteri Memnuniyetini ve İşi tamamlamadaki hassasiyetini, çevreye karşı duyarlılığını, iş güvenliği kurallarından ödün vermeyen disiplini ile sağlam adımlarla yürümekte ve sektörün tercih edilen firmalarından olmuştur.

Üst yapı işlerinizde deneyimli kadromuz ile asfalt kazıma, asfalt serme ve sıkıştırma ile ilgili tüm işlerinizde hizmet vermekteyiz.

İş makinası kiralama ihtiyacınızı karşılamak için araçlarımızı ve iş makinalarımızı hizmetinize sunuyoruz. Ekskavatör, forklift, loader, traktör, mini ekskavatör, kepçe, kamyon, traktör kiralama hizmetinden yararlanmak için bizi arayın.

Misyonumuz;

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı alt ve üst yapı projeleri ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir.

Vizyonumuz;

10 yıllık tecrübesi ile uzmanlaştığı Asfalt sektöründe imza attığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm bu projeleri başarıyla yürütmek, sonlandırmaktır ve güçlü yapısını koruyarak, üst yapı ve inşaat sektöründe Türkiye çapında bir marka haline gelmektir.
Yorumlar : 0
Toplam Puanlar : 0
Ortalam Puan : 0