MenüOto Şile Kurtarma Çekici HizmetleriAksilikler beklemediğimiz, hiç ummadığımız bir zamanda meydana gelir ve canımızı bir hayli sıkar. Başta kazalar olmak üzere Akü bitmesi, Lastik patlaması, Mekanik arızalar, Yakıt bitmesi gibi durumlarda aracınız olduğu yere takılı kalır ve kendinizi çok zorlu bir süreçte bulabilirsiniz. Bu aşamada Nexa Makina Oto Kurtarma ve Çekici Hizmetleri, aracınızın mevcut konumundan talep ettiğiniz başka bir konuma güvenlik önlemleri alarak taşıma işlemini gerçekleştirir.

Nexa Makina olarak Oto Kurtarma Hizmeti verirken her daim önceliğimiz sizin güvenliğiniz ve daha sonra aracınızın emniyeti sağlamaktır.


Şile'de faaliyet gösteren firmamız bölge kurtarma olarak geniş araç filomuz ve uzman ekibimizle, gerek arıza gerekse kaza durumlarında 7/24 günün her saati imdadınıza yetişerek aracınızı bulunduğu yerden ilgili servise taşıma işlerini uygun fiyat garantisi ile araç taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Araç Kurtarma


Oto Kurtarma

Oto Kurtarma veya Çekici Çağırmak için bizleri 7/24 günün her saati arayabilirsiniz.

Şile Kurtarma

Şile'nin bütün önemli noktalarına sizlere daha hızlı hizmet verebilmek adına konumlanmış araçlarımızla hangi konumda olursanız olun ALO demeniz yeterli.

Kurtarma Araçları

Politikamız Ekonomik ve Kaliteli bu iki kelimeyi yanyana yazıyor ve size garantisini sunuyoruz.

Bünyesinde buldurduğu her türlü kapasitedeki araca uygun geniş filosu sayesinde binek ya da daha ağır vasıtalar siz değerli müşterilerimiz için de Oto Kurtarma hizmeti vermektedir.

Nexa Makina sektörde edindiği tecrübe ile her geçen gün büyümeyi ve gelişen teknolojiyle beraber sizlere daha iyi kusursuz bir hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Sizin zor anlarınızdan faydalanmak, üç kuruş fazla kazanacağım diye mevcut durumu kendi lehlerine çevirmeyi amaç edinmiş firma veya insalara inat, Şile bölgesinde 7/24 günün her saati uygun fiyat garantisiyle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.


İndirim Fırsatı

Oto Kurtarma, Oto Çekici, ve Yol Yardım hizmetlerinide kapsayan ve sunmuş olduğumuz Ekskavatör, Forklift, ve Vinç kiralama gibi diğer tüm hizmetlerimizide kapsayan koşulsuz İnternet'e özel %15 İndirim fırsatını kaçırmayın. Detaylı bilgi için lütfen 0545 353 13 13 nolu çağrı merkezimizi arayınız.


Kurtarma Hizmeti

Binek veya Büyük Araçlar, Tır ve Çekici, Kamyon, Motosiklet Yol Yardım, Tekne KurtarmaYorumlar : 1
Toplam Puanlar : 4
Ortalam Puan : 4

Yasemin Yu*******

Yasemin Yu*******

18-11-2018

Ağva yolu üzerinde yolda kaldığımda İnternet üzerinden bulduğum iki firmadan biriydi. Sitelerinde dedikleri gibi Oto Kurtarma hizmetinde fiyat olarak çok uygunlar.WTGAIMG