Menü

Şile Oto Yol Yardım ve Çekici Hizmetleri

Şile Oto Çekici, Oto Kurtarıcı ve Yol Yardım Asistans hizmetlerimiz ile aracınızın arıza yapması durumunda, aracınıza olay yerinde hızlı ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Sizin zor durumda kalmanıza izin vermeden aracınızın gerekli tamirat işlemlerini anında gerçekleştirip, aracınızı size çalışır durumda teslim ediyoruz.

Bunun dışında uzman kadromuz ile güvenilir, hızlı ve ekonomil fiyatlar ile Oto Çekici, Oto Kurtarıcı hizmeti sunmaktayız.

Nexa Makina'nın Anadolu yakasında oto çekici ve yol yardım hizmetimizin en çok tercih edilmesinin mutluluğunu yaşıyoruz. Biz bunu; yapılan işin kalitesini belirleyen unsur tamamen Müşteri memnuniyetinden geçer düşüncesine bağlayarak kendimizi müşterilerimizin yerine koyup mağduriyet durumlarını en aza indirmek için uzman ekibimiz ile senaryolar yazıp o senaryoların üzerinden sizlere çözümler sunuyoruz.

Yol Yardım Hizmet Türleri
  • » Gece yol yardım
  • » Kaza sonucu yol yardım
  • » Lastik patlaması
  • » Araç bozulmasına yol yardım
  • » Akü takviyesi
durumlarında çekicili ya da çekicisiz 7/24 Acil Yol Yardımı

Yol Yardım hizmeti almak için bizlere aşağıda bulunan Alo Yol Yardım ve Oto Çekici Yardım Hattı linklerini kullanarak 7/24 yol yardım hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şile Yol Yardım hattımız ihtiyaçlarınız için 7 Gün 24 Saat hizmetinizdedir. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Yol Yardım Hizmet Bölgeleri: Şile Yol Yardım, Ağva Yol Yardım ve Tüm Şile bölgelerin 7/24 Oto Yol Yardım Hizmeti.

Yol Yardım Hizmetinde Büyük Kampanya


İnternet'e özel Yol Yardım, Oto Çekici ve Oto Kurtarma Hizmetlerinde %10 ile %15 arası İndirim fırsatını kaçırmayın. Detaylı bilgi için lütfen 0545 353 13 13 nolu çağrı merkezimizi arayınız.
Yorumlar : 0
Toplam Puanlar : 0
Ortalam Puan : 0WTGAIMG